Google Chrome VPN Eklentisi – ZenMate Güvenli İnternet

0
164
google-chrome-vpn-eklentisi-zenmate-guvenli-internet

Google Chrome’da yasaklı olan internetinizde yada özel olarak engellenen web sitelerine zenmate eklentisini kurarak rahatlıkla erişim yapabilirsiniz. Güvenli bir internet erişimi için iyi bir çözüm olacaktır. Program ayrıca internet bağlantısını şifrelemeye ve yasaklı sitelere güvenli erişim sağlamana yardımcı olacaktır. Sansürü tek bir tıklama ile aşarken kişisel verilerini ve online kimliğinizide korumanın en kolay ve güvenli yolu vpn kurmaktır. İnternet trafiğinizi şifreler aynı zamanda ise IP adresinide gizleme işlemini yapar. Böylece internette anonim sörf yapmanızı sağlar.

google-chrome-vpn-eklentisi-zenmate-guvenli-internet-1

Yasaklı Sitelere Giriş Nasıl Yapılır?

Zenmate uygulamasını kurup ardından ücretsiz kayıt olun ve zenmate ayarlarından sadece sanal lokasyonunu değiştirmeniz yeterli olacaktır. Yüksek şifreleme sistemi ve 30’dan fazla lokasyon seçeneği ile ZenMate Core VPN size özgür ve güvenli internet kullanmanızı sağlıyor.

Tam Kapsamlı Güvenlik ve Gizlilik

ZenMate Core VPN bir proxyden çok daha fazlası. Tarayıcı trafiğini şifreleyerek üçüncü şahısların kişisel verilerini çalmasını ve takibe almasını engeller. ZenMate Core VPN ile online hesapların ve verilerin güvende.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz