Xiaomi Mint Browser Yeni İnternet Tarayıcısı

0
112
xiaomi-mint-browser-yeni-internet-tarayicisi

Android cihazları için Samsung internet, Opera ve Firefox gibi bir çok internet tarayıcısı mevcut fakat artık xiaomi teknoloji markası yep yeni bir tarayıcı çıkartıyor. ( Xiaomi Mint Brovser)

Xiaomi markası dünyaya hızla yayılmaya devam ediyor. İstatistiklere göre en çok satılan cep telefonu markalarından bir tanesi genelde orta ve alt segmetli telefonlar meydana getiriyor. Xiaomi bu yeni tarayıcısı ile temel olarak 10 mgb’dan daha az boyutuyla birlikte düşük sistemli telefonlar için düşünülmüş bu nedenle daha hızlı stabil çalışması hedeflenmiştir. Diğer tarayıcıların sunmuş olduğu gizlilik modu, sesli arama, okuma modu gibi özellikler Xiaomi Mint Browser’da da mevcut.

LG G4 ile yapılan testlere göre uygulamanın hızlı başarılı bir şekilde çalıştığı denenmiştir. Opera Mini’nin aksine sayfaları başka bir yere aktarıp oradanda cihaza yüklemektense mevcut tarayıcıların kullandığı standart yolu kullanıyor.

Günümüzde çoğu uygulama 40 – 50 mb gibi alan kaplarken xiaomi mint browser 10 mgb’lık boyutuyla bizleri etkilemeyi başardı. Eklememiz gereke bir durum daha var ki, Xiaomi son dönemlerde MIUI ve Mi TV gibi diğer ürünlerinin menülerinde reklamını göstermeye başladı.

Peki sizin favori tarayıcınız hangisi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz